PRŮMYSL A LOGISTKA (23)

OBČANSKÁ VYBAVENOST (16)

VÍCEÚČELOVÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM - KINO
Lomnice Nad Popelkou

 

  • Dodávka a montáž systému měření a regulace

 

Kompletní rekonstrukce kina včetně moderních technologií.

ARGENTINSKÁ OFFICE BUILDING
Praha

 

  • Dodávka a montáž systému měření a regulace

Administrativní budova Argentinská Office Building (AOB) nabízí moderní a flexibilní kancelářské prostory k pronájmu. V přízemí budovy se nachází obchodní prostory s perfektní viditelností, v dalších patrech jsou moderní kanceláře.

MOTTLŮV DŮM JUNGMANNOVO NÁM.
Praha

 

  • Dodávka a montáž systému měření a regulace

 

Cenný novobarokní objekt leží na exponovaném místě v centru památkové rezervace mezi Starým a Novým Městem.

Koncem roku 2018 byla dokončena tříletá rekonstrukce činžovního domu čp. 761 na Jungmannově náměstí. Vnější vzhled získal svou původní podobu s důrazem zejména na dodržení všech historických barevných odstínů. Jeho využití vychází z původní funkce, přízemní obchodní jednotky jsou provozně propojeny s prostory ve druhém nadzemním podlaží a v suterénu. O patro výš vznikly kanceláře a poslední tři patra jsou upravena k bydlení.

SUDOP OLŠANSKÁ
Praha

 

  • Dodávka a montáž systému měření a regulace

 

Úprava kanceláří v administrativní budově.

APLIKAČNÍ CENTRUM BALUO
Olomouc

 

  • Dodávka a montáž měření a regulace

 

Vědeckotechnický park zaměřený na oblast vědy, technologie, inovačního podnikání a odborné vzdělávání v oblasti pohybové aktivity, prevence civilizačních onemocnění a podpory zdravého životního stylu.

UNIVERZITA HRADEC KRÁLOVÉ
Hradec Králové

 

  • Dodávka a montáž systému měření a regulace

 

K univerzitě jednadvacátého století neodmyslitelně náleží moderní vysokoškolský areál. Typickým obrázkem ze života Univerzity Hradec Králové je pohled do prostředí postupně budovaného moderního kampusu Na Soutoku ve výhodné poloze ve středu města. Vznikající univerzitní městečko je tak příhodně zapojeno do organizmu města, jehož obytné, kulturní, obchodní i rekreační zóny jsou v docházkové vzdálenosti, a bezprostředně sousedí se Studijní a vědeckou knihovnou, která na areál funkčně navazuje.

Nová budova Přírodovědecké fakulty architektonicky navazuje na již existující sousední objekty, výrazněji se však od nich bude odlišovat pojetím interiéru i jejich výtvarným řešením, které se např. barvou či designem mobiliáře bude hlásit k identitě značky fakulty.

DAČICKÉHO DŮM
Kutná Hora

 

  • Dodávka a montáž měření a regulace

 

Dům s historickými prvky, které jsou citlivě spojené s moderní architekturou a technologií, jako jsou dotykové obrazovky, čidla pohybu nebo herní prvky pro děti. To vše je Dačického dům. Centrum, které představuje památky UNESCO, vysvětluje a učí v čem jsou hodnotné a proč je chráníme.

EKOCENTRUM PALETA
Pardubice

 

  • Dodávka a montáž systému měření a regulace

 

Centrem činnosti ekocentra je přírodní areál ekologické výchovy vybudovaný uprostřed města Pardubice. Součástí areálu je originální dřevěná osmiboká budova, uzpůsobená pro celoroční provoz. Tento ekodům určený pro ekologickou výchovu byl vybudován podle originálního projektu. Je to osmiboký srub s krbem a s útulným dřevěným interiérem přizpůsobeným potřebám výchovy.

HOTEL PRAHA
Františkovy Lázně

 

  • Dodávka a montáž měření a regulace

 

Spa & Kur Hotel Praha nabízí 83 pohodlných pokojů a nabízí komplexní vybavení a služby.

POLYFUNKČNÍ DŮM
Velké Přílepy

 

  • Dodávka a montáž systému měření a regulace

 

Výstavba polyfunkčního domu (se školní kuchyní, jídelnou a školní knihovnou, školní družinou s logopedickou pracovnou a se školním klubem).

 

 

REZIDENČNÍ BUDOVY (12)

NÁKUPNÍ CENTRA (4)