Jste zkušeným odborníkem s relevantní praxí? Nabízíme vám prostor pro další osobní a profesní rozvoj.
Jste čerstvým absolventem? Máte dostatek elánu a toužíte po zajímavé pracovní příležitosti?

MONTÉR MĚŘENÍ A REGULACE

Co Vás čeká

  • Montáž měření a regulace
  • Odborné kurzy a školení

Co Vám můžeme nabídnout

  • Zajímavou práci v mladé rozvíjející se firmě
  • Stabilní zaměstnání s nadstandardním finančním ohodnocením
  • Zdarma školení a kurzy na servis a montáž nejnovějších technologií
  • Služební automobil, mobilní telefon
  • Sick Days
  • Týden placeného volna navíc k dovolené
  • Profesní a osobní růst v oboru měření a regulace
  • Podpora při získání dalších oprávnění (certifikáty výrobců apod.)
  • Profesionální vybavení
  • Pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Úplné střední odborné/SŠ vzdělání
  • Vyhláška č. 50/1978 Sb. podmínkou (min. §6)
  • Samostatnost, zodpovědnost, ochota učit se
  • Časová flexibilita
  • Řidičský průkaz skupiny B

Výhodou bude, pokud budete mít

  • Zkušenost s montáží či zprovozněním MaR
  • Zkušenost se servisní činností